Klimakterium 13

140 Kč

Skladem

Andělika lékařská, Kontryhel, Kotvičník, Ploštičník, Šalvěj, Vrbovka

Ploštičník obsahuje fytoestrogeny, ze kterých si ženský organismus dokáže vyrobit estrogeny/ženské hormony/, jejichž úbytek působí klimakterické změny. Estrogenů si takto lidský organismus vyrobí individuálně právě tolik, jaký je jejich nedostatek. Ploštičník rovněž normalizuje činnost lymfatického systému, je silným antioxidantem, normalizuje stav kloubů a kostí. Šalvěj doplňuje účinek odstraněním návalů, navozuje hormonální rovnováhu, zabezpečuje menopausální komfort. Andělika je vynikájící ženskou bylinou. Vrbka odstraňuje stres, regeneruje nervovou soustavu.

Směs se pije 1x denně večer.

 

 • Hmotnost: 120 g
 • Bylinky: Andělika lékařská, Kontryhel, Kotvičník, Ploštičník, Šalvěj, Vrbovka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 20. 05. 2019 11:43

   
   
   
   
   

  Tento čaj jsem začala pít na doporučení Vážené paní Zdislavy a jsem v udiven., jak skvěle a rychle funguje. Měla jsem velmi nepříjemné klimakterické potíže, které začaly ustupovat snad hned po vypití prvního hrnku. Děkuji Vám z celého srdce, konečně se cítím zase skvěle, přeji mnoho profesních i soukromých úspěchú. MB

 • 20. 09. 2019 16:10

   
   
   
   
   

  Měla jsem několik návalů horka denně. Asi po deseti dnech pití tohoto čaje začaly ubývat, po třech nedělích odezněly úplně. Nyní piji nepravidelně, stále se cítím dobře. Moc děkuji.

 • 07. 11. 2019 17:48

   
   
   
   
   

  Dobry den,jen jsem se chtela zeptat,po jake dobe a na jak dlouho se ma klimakterium 13 vysadit.Dekuji za vasi odpoved.

 • 13. 11. 2019 14:27

   
   
   
   
   

  Dobrý den, dotazy prosím směřujte do poradny. Obecně řečeno tento čaj je nejlepší užívat aspoň měsíc v kuse, po této době by návaly a pocity horka měly odeznít, pak stačí čaj užívat pouze nárazově několik dní při vracejících se problémech. Pro konkrétnější informace se prosím obraťte na poradnu a Vaše problémy rozepište. Děkujeme. :)

 • 29. 01. 2020 21:37

   
   
   
   
   

  Pro mě zázračný čaj! Narozdíl od Sarapisu je opravdu účinný (a daleko levnější), zabral ani ne po měsíci. Po osmi měsících jsem si požádala o silnější variantu a zase je dobře. Děkuji moc!

 • 19. 03. 2020 10:28

   
   
   
   
   

  Dobrý den, čaj piju už 5týdnů a vůbec nepomáhá.Návaly mám 7let, vyzkoušela jsem kde co, pomohly mi jen léky na předpis, ale ty mají plno vedlejších účinků.Byli jste má poslední záchrana, ale bohužel...

 • 20. 03. 2020 12:52

   
   
   
   
   

  Dobrý den, vždy lze řešit konkrétní případy individuálně, od toho je naše poradna s PharmDr. Zdislavou Zitkovou, jelikož potíže mohou mít vždy několik příčin, které je pak nutné odhalit. Jen dodám, že v případě chronických potíží - 7 let - pro bylinnou léčbu bez vedlejších účinků doba 5 týdnů není nijak dlouhá. Pokud chcete razantní změny, které neřeší příčinu, od toho je chemie. Bylinná směs zabírá do jednoho měsíce vždy, když se jedná o krátkou dobu od počátku klimakterických potíží. Jestliže jsou návaly 7 let a 7 let klesá tvorba hormonů, doplňuje se jejich tvorba postupně a tudíž postupně mizí návaly, v tomto případě děláme směs silnější, navíc doporučujeme kombinaci s Lymfatickou směsí, která vyčistí lymfu a odkyselí organismus, neboť překyslený organismus zhoršuje návaly. Stav zhoršuje i dlouhodobé přetížení nervové soustavy či přepracování. S pozdravem Daniel Zitko, ZdislavaTea


Přidejte komentář