Klimakterium 13

140 Kč

Andělika lékařská, Kontryhel, Kotvičník, Ploštičník, Šalvěj, Vrbovka

Ploštičník obsahuje fytoestrogeny, ze kterých si ženský organismus dokáže vyrobit estrogeny/ženské hormony/, jejichž úbytek působí klimakterické změny. Estrogenů si takto lidský organismus vyrobí individuálně právě tolik, jaký je jejich nedostatek. Ploštičník rovněž normalizuje činnost lymfatického systému, je silným antioxidantem, normalizuje stav kloubů a kostí. Šalvěj doplňuje účinek odstraněním návalů, navozuje hormonální rovnováhu, zabezpečuje menopausální komfort. Andělika je vynikájící ženskou bylinou. Vrbka odstraňuje stres, regeneruje nervovou soustavu.

Směs se pije 1x denně večer.

 

 • Hmotnost: 120 g
 • Bylinky: Andělika lékařská, Kontryhel, Kotvičník, Ploštičník, Šalvěj, Vrbovka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 20. 05. 2019 11:43

   
   
   
   
   

  Tento čaj jsem začala pít na doporučení Vážené paní Zdislavy a jsem v udiven., jak skvěle a rychle funguje. Měla jsem velmi nepříjemné klimakterické potíže, které začaly ustupovat snad hned po vypití prvního hrnku. Děkuji Vám z celého srdce, konečně se cítím zase skvěle, přeji mnoho profesních i soukromých úspěchú. MB


Přidejte komentář