Neplodnost 23

140 Kč

Skladem

Andělika lékařská, Dvouzubec, Hluchavka bílá, Kontryhel, Kotvičník, Šalvěj, Vrbovka

Směs vyrovná hormonální hladinu, posílí organismus (zvýšená fyzická i psychická odolnost), zregeneruje ženské pohlavní orgány a vyčistí gynekologické cesty, odstraní napětí a stres, zregeneruje děložní sliznici a tím umožní a usnadní zahnízdění oplodněného vajíčka a správnou výživu plodu.

Směs je velmi účinná. Zatím máme více než 90% úspěšnost - pokud není příčinou mechanická překážka (např. srůst vejcovodů).

Bylinná směs se pije nejlépe navečer.

 

 • Hmotnost: 100 g
 • Bylinky: Andělika lékařská, Dvouzubec, Hluchavka bílá, Kontryhel, Kotvičník, Šalvěj, Vrbovka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 29. 12. 2019 22:41

   
   
   
   
   

  Tento cajik mi pomaha na hormony nemam take navali menej som nervozna citim sa velmi dobre ako ho pijem.Ak mate hormony rozlietane velmi pomaha .Vrelo odporucam .

 • 14. 02. 2020 13:23

   
   
   
   
   

  Otěhotněla jsem po 8mesicnim snažení. Dokázal odstranit gyn potíže.

 • 19. 04. 2020 19:19

   
   
   
   
   

  Tento čajík je zázrak ;-) díky němuž máme našeho milovaného Ondráška!! Ze srdce děkujeme a doporučujeme všem ;-) Helebrantovi!!

 • 22. 05. 2020 10:40

   
   
   
   
   

  Dobry den, velmi by me zajimalo, na zaklade ceho jste spocitali uspesnost 90%? Z jakych dat vychazite? Dekuji.

 • 23. 05. 2020 14:52

   
   
   
   
   

  Dobrý den, na základě osobní desetileté spolupráce s klientkami, které řešily tento problém. Tento statistický údaj tedy vznikl z osobních zkušeností při léčbě. Pokud máte na mysli věděcký přístup, klinické studie tohoto čaje na kontrolních skupinách obyvatel, nic takového jsme neuskutečnili z více důvodů: Náročnost, cena těchto studií a hlavně to nemáme zapotřebí. S účinky čaje jsme spokojeni a svoji práci děláme tak, jak nejlépe zvládáme. S pozdravem Daniel Zitko, ZdislavaTea (tyto dva komentáře ponecháme několik dní, abyste si mohla přečíst odpověď, poté budou smazány, jelikož v této sekci mají být zkušenosti zákazníků, nikoliv diskuze - pokud byste měla další otázky, je možnost nám napsat do poradny nebo zavolat PharmDr. Zdislavě Zitkové. Veřejnou diskuzi doporučujeme vést například na Facebooku. Děkujeme za pochopení. :) )


Přidejte komentář