Ekzém

130 Kč

Bříza bělokorá, Čekanka, Dvouzubec, Violka, Smetánka

Směs čistí organismus přes játra i ledviny, při pravidelném užívání zcela odstraní problémy s pokožkou.

Dvouzubec lékařský obsažený ve směsi je jednou z nejsilněji čistících bylin, kořen lopuchu napomáhá k urychlenému vyhojení a normalizaci stavu pokožky i vyčištění organismu. Bříza detoxikuje organismus.

 

 • Hmotnost: 120 g
 • Bylinky: Bříza bělokorá, Čekanka, Dvouzubec, Violka, Smetánka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 02. 10. 2017 11:09

   
   
   
   
   

  Z počátku jsem nevěřila tomu, že mi může čaj pomoci od atopickeho ekzému. Dva roky jsem byla na kortikoidové masti (několik druhu, fakt svinstvo) aniž by docházelo k velkému zlepšení. Před zhruba půl rokem jsem narazila na bylinné čaje Zdislava a asi tak před čtvrt rokem jsem se rozhodla vyzkoušet čaj na ekzém. Světe div se ekzém mizí ani nevím jak. Takže 100% doporučuji caj vyzkoušet. V rodině na různé neduhy už jiné čaje nepijeme, protože jsme přišli na to, že bylinky jsou v tomhle případě rozhodně nad zlato!!!

 • 03. 09. 2018 15:51

   
   
   
   
   

  Od dětství trpím na ekzémy po celém těle, alergie a astma. Letošní léto jsem měla, poprvé po letech (nebo možná poprvé vůbec) prakticky bez potíží. Čaj mi ohromně pomohl. Spolu s mou přírodní zinkovou mastí.


Přidejte komentář