Bolest zad 32

150 Kč

Skladem

Čertovo kopyto, Eleuterokok, Vrbovka, Vřes

Tato směs je zcela unikátní na českém trhu. Bylinná směs se pije na noc, vrbka úzkolistá obsažená ve směsi je nejsilnější přírodní adaptogen a trankvilizér, odstraňuje úzkost, stres, napětí. Užíváním této směsi dochází k uvolnění svalstva i ztuhlé páteře. Harpagophytum /čertův kořen“/ spolu s dalšími bylinami odstraňuje bolest, zkvalitňuje spánek, zlepšuje usínání, dochází k úplné relaxaci (80% bolestí zad je primárně způsobeno napětím, stresem, neboť při tom dochází k nerovnoměrným spasmům svalů, hlavně zádových. Tento dlouhodobý stav následně způsobuje změny na páteři - výrůstky.) U 80% pacientů dochází během několika dnů k úplnému odblokováni páteře, uvolňují se zádové svaly, mizí bolest zad.

Eleuterokok napomáhá fyzickému i duševnímu zdraví, vřes normalizuje funkce močových cest a ledvin.

 

 • Hmotnost: 130 g
 • Bylinky: Čertovo kopyto, Eleuterokok, Vrbovka, Vřes
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 09. 06. 2020 17:48

   
   
   
   
   

  Tento čaj mě zbavil neskutečných bolestí krční páteře. Byla jsem ze začátku skeptická, přišlo mi divné, že čaj může pomáhat na bolesti zad. Ale protože bolesti jsem měla velké, zkoušela jsem vše. Dnes otáčím hlavou jako sova :-), bolesti jsou pryč. Čaj piji každý večer před spaním. Jako bonus je, že je i dobrý...

 • 15. 07. 2020 06:00

   
   
   
   
   

  Úžasná směs, zmizela ztuhlost zad a hlavně....konečně spím, po vypití usnu jako špalek.


Přidejte komentář