Viróza extra 45

140 Kč

Čertovo kopyto, Jitrocel, Lípa, Šípek, Třapatka, Tužebník, Chinovník

Harpagophytum obsažené ve směsi odstraní bolest svalů, kloubů, hlavy, vyčistí dutiny i nosohltan. Tužebník s lipovým květem sníží tělesnou teplotu, šípek dodá přirozeným způsobem vitaminy - hlavně C, echinacea posílí imunitu. Účinek čaje je velmi silný, zcela srovnatelný s chemickými léky proti chřipce. Použití je bezpečné i u těhotných žen a dětí.

Chinovník má ještě urychlující a silnější účinek, téměř ve všech případech odeznívají příznaky virózy či chřipky během 2 dní.

 

 • Hmotnost: 100 g
 • Bylinky: Čertovo kopyto, Jitrocel, Lípa, Šípek, Třapatka, Tužebník, Chinovník
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 16. 01. 2019 20:58

   
   
   
   
   

  Čaj se nám fantasticky osvědčil, hlavně při prevenci. Jako trenéři pracujeme každodenně s dětmi, včetně předškoláčků. Je pro nás velmi těžké udržet se v dobré zdravotní kondici, jakmile se v dětských kolektivech začnou šířit virózy, angíny, rýmy, kašle, laryngitidy. Už jsme toho s kolegy vyzkoušeli hodně, nicméně od letošního září, co používáme čaj Viróza, jsme všichni v pohodě a držíme!


Přidejte komentář