Žaludeční 5

150 Kč

Skladem

Jitrocel, Lišejník, Řepík, Sléz, Vrbovka

Směs snižuje tvorbu žaludečních šťáv, vyhojuje poškozenou žaludeční sliznici /jitrocel,řepík/, chrání žaludeční sliznici/sléz/, vrbka snižuje psychické napětí, stres jedince. Sléz a jitrocel napomáhají normálnímu trávení, upravují mikrofloru v trávicím traktu, normalizují střevní trakt i činnost jater. Ovlivnění psychiky má velký význam pro stav žaludeční sliznice, neboť dlouhodobý stres a s ním spojená zvýšená hladina stresových hormonu v krvi způsobuje nadbytečnou produkci žaludečních šťáv, tím překyselení a poškození žaludku. Směs svým účinkem na vyhojení žaludeční sliznice a její další ochranu má výhodu před použitím chemických léků, ty umí pouze snížit tvorbu žaludečních šťáv a tím překyselení, nevyhojí poškozenou sliznici. 

Čaj se pije jedenkrát denně těsně před spaním, aby působil celou noc na sliznici žaludku, slinivky a střev.

 • Hmotnost: 100 g
 • Bylinky: Jitrocel, Lišejník, Řepík, Sléz, Vrbovka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 13. 11. 2017 13:08

   
   
   
   
   

  Mám refluxní chorobu jícnu a dříve jsem brala různé prášky (omeprazol,ortanol), které mi ale vůbec nepomáhaly a bolest žaludku byla stále nesnesitelná - spala jsem skoro v sedě a moje nálada byla dost pod psa. Nikdy mě nenapadlo, že by mohla existovat i jiná léčba než prášky až jsem jednou šla kolem stánku s těmito čaji a řekla jsem si proč se nezeptat za zkoušku nic nedám. Do dneška děkuji té náhodě, protože i když jsem se nemoci nezbavila úplně tak účinky čaje v porovnání s prášky jsou naprosto nesrovnatelné. Při obtížích opravdu pomáhá a také mě už žaludek nebolí tak často a hodně jako dříve. Od té doby vždycky, když mám nějaký problém hledám řešení zde a zatím musím říct, že všechny čaje co jsem vyzkoušela fungovali výborně :) Škoda jen, že Vám tuto alternativu nenabídne přímo doktor :D ....

 • 13. 11. 2017 13:22

   
   
   
   
   

  PS: směs mi pomohla i na bolest žlučníku :)

 • 10. 10. 2019 19:59

   
   
   
   
   

  Trpěla jsem 4roky na bolest žaludku většinou v noci.Podle doktorů reflux žluči,podruhé nervové...již 3týdny těsně před spaním piji tento čaj a mám po problémech. Děkuji a ráda vyzkouším další čaje.

 • 27. 02. 2020 20:41

   
   
   
   
   

  Čaj opravdu pomáhá při žaludečních potížích.

 • 02. 06. 2020 14:24

   
   
   
   
   

  Ve kterem kamennem obchode v PRAZE tyto caje koupim? Dekuji za odpoved.

 • 04. 06. 2020 09:51

   
   
   
   
   

  Dobrý den, v Praze naše čaje v kamenné prodejně nemáme, jelikož si je prodáváme sami na farmářských trzích, protože větší procento účinnosti čaje je správná diagnóza a jejich použití. Jejich rozpis naleznete v sekci "Farmářské trhy". Tento dotaz bude po pár dnech smazán, neboť v této sekci má být hodnocení čajů. Děkujeme. S pozdravem ZdislavaTea

 • 12. 09. 2021 11:05

   
   
   
   
   

  Caj mi pomohl při bolesti žaludku. Mám žaludeční vředy, trpím zánětem jícnu, občas me bolí zlucnik. Na všechny tyto věci caj neuvěřitelně dobre zabírá. Od doby co ho užívám nemusím brát léky. Piji večer před spaním. Stridam i s čajem přímo na zlucnik. Uzasna pomoc. Máme vyzkoušené i jiné čaje při léčbě akne u syna a i tam pomohly. Moc dekuji.


Přidejte komentář