Žlučové kameny 65

150 Kč

Skladem

Čekanka, Máta, Nátržník, Smetánka

Směs čistí a regeneruje žlučník a žlučovody, zabraňuje jejich ucpávání, postupně uvolňuje a rozpouští již vytvořené kameny.

Směs je možné pít dlouhodobě, dokud nedojde k vyčištění žlučových cest. Pro zabránění tvorby dalších usazenin doporučujeme pít dlouhodobě vždy dvakrát ročně směs žlučníkovou.

Kořen smetánky, obsažený ve směsi, čistí celý organismus přes játra, posiluje organismus, má silný regenerační účinek. Čekanka normalizuje činnost střev, srovnává hladinu cukru v krvi. Máta normalizuje činnost trávicí soustavy a střev, normalizuje činnost žlučníku i jater. Mochna nátržník normalizuje činnost trávicího traktu, narušuje žlučové kameny.

 

 • Hmotnost: 140 g
 • Bylinky: Čekanka, Máta, Nátržník, Smetánka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 14. 01. 2020 13:14

   
   
   
   
   

  Po zjistěni zlučových kamenů u Sono a neustálých bolestech / zachvatů a to i přes to že jsem vegetarián a stravuji se relativně "nemastně" jsem začala užívat tento čaj a bolesti vždy do chvíle ustoupí. Je to moje první pomoc, když potřebuji. A užívam ho každý den. Ted mi došel a změny jsou viditelné. Takže si ho opět obstarávam Za mě vřele doporučuji. Kristina

 • 24. 11. 2020 12:01

   
   
   
   
   

  Váš čaj mi velice pomáhá a proto by jsem byl rád kdyby jste mi zaslali další balení. Měl jsem žlučníkové kameny, rozpouštění. Děkuji za brzké vyřízení, s pozdravem Václav Kotiš

 • 25. 06. 2021 17:49

   
   
   
   
   

  Výborný čaj na trávicí potíže spojené se žlučníkem. Mizí plynatost a nafouklost : ) A to úúúplně. Piju ráno nalačno a pak večer. Udělám si větší hrnek, ráno půlku a večer druhou. Máta mi vůbec nechutná a vím, že podporuje trávení. V tomhle čaji je dobrá. Má mátově lehce nahořklou osvěžující chuť.


Přidejte komentář