Žlučové kameny 65

140 Kč

Skladem

Čekanka, Máta, Nátržník, Smetánka

Směs čistí a regeneruje žlučník a žlučovody, zabraňuje jejich ucpávání, postupně uvolňuje a rozpouští již vytvořené kameny.

Směs je možné pít dlouhodobě, dokud nedojde k vyčištění žlučových cest. Pro zabránění tvorby dalších usazenin doporučujeme pít dlouhodobě vždy dvakrát ročně směs žlučníkovou.

Kořen smetánky, obsažený ve směsi, čistí celý organismus přes játra, posiluje organismus, má silný regenerační účinek. Čekanka normalizuje činnost střev, srovnává hladinu cukru v krvi. Máta normalizuje činnost trávicí soustavy a střev, normalizuje činnost žlučníku i jater. Mochna nátržník normalizuje činnost trávicího traktu, narušuje žlučové kameny.

 

 • Hmotnost: 140 g
 • Bylinky: Čekanka, Máta, Nátržník, Smetánka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 14. 01. 2020 13:14

   
   
   
   
   

  Po zjistěni zlučových kamenů u Sono a neustálých bolestech / zachvatů a to i přes to že jsem vegetarián a stravuji se relativně "nemastně" jsem začala užívat tento čaj a bolesti vždy do chvíle ustoupí. Je to moje první pomoc, když potřebuji. A užívam ho každý den. Ted mi došel a změny jsou viditelné. Takže si ho opět obstarávam Za mě vřele doporučuji. Kristina


Přidejte komentář